Turnir Brezova 2021 - Seniori uzeli sve!

Turnir Brezova 2021 - Seniori uzeli sve!⚠️ Turnir Brezova ⚠️

🔹️ Seniori uzeli sve ! 🔹️

🏅 1. mjesto
🏅 najbolji igrač Darko Kunštek
🏅 najbolji strijelac Martino Majcenić
🏅 najbolji vratar Goran Knezić

SENIORI:
Jedinstvo - Radoboj 3:0 ✅
Strijelci: Majcenić ⚽️, Junković ⚽️, Horvat ⚽️

VETERANI:

🏅 2. mjesto
🏅 najbolji strijelac Goran Zubić
🏅 najbolji vratar Igor Celjak

Jedinstvo - Rudar Mihovljan 0:1


Čestitamo
svim našim igračima koji su dali maksimum za naš klub. Nakon pobjeda u pripremnim utakmicama protiv NK Oštrc, NK Klanjec i NK Radoboj, seniori su na turniru u Brezovi svladali ekipe NK Inkop i NK Radoboj te tako u pet odigranih pripremnih susreta ostvarili pet pobjeda. 💪💪💪 Naši pomlađeni seniori izgledaju odlično, treniramo dalje i veselimo se idućim utakmicama. Sljedeći pripremni susreti na rasporedu su za vikend na turniru u Poznanovcu.

#nkjedinstvo #svetikrižzačretje

Turnir Brezova 2021 - Seniori uzeli sve!