Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. NK Rudar (DZ) 18 68 52
1. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 18 68 52
2. NK Klanjec 18 46 39
2. Nogometni klub Klanjec 18 46 39
3. NK Mladost (Z) 18 30 37
3. Nogometni klub Mladost Zabok 18 30 37
4. NK Pregrada 18 46 35
4. Nogometni klub Pregrada 18 46 35
5. NK Jedinstvo 18 15 32
5. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 18 15 32
2. NK Zagorec (KR) 9 44 25
6. NK Tondach 18 -7 23
6. Nogometni klub Tondach 18 -7 23
7. NK Oroslavje 18 -9 17
7. Nogometni klub Oroslavje 18 -9 17
8. NK Rudar (M) 18 -54 13
8. Nogometni klub Rudar Mihovljan 18 -54 13
9. NK Omladinac 18 -63 11
9. Nogometni klub Omladinac Dubrovčan 18 -63 11
10. NK Straža 18 -72 3
10. Nogometni klub Straža 18 -72 3
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Mladost Zabok 10 59 35
1. Nogometni klub Mladost Zabok 10 59 35
2. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 10 49 30
2. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 10 49 30
3. Nogometni klub Stubica 10 34 26
3. Nogometni klub Stubica 10 34 26
4. Nogometni klub Gaj Mače 10 5 23
4. Nogometni klub Gaj Mače 10 5 23
5. Nogometni klub Pregrada 10 8 22
5. Nogometni klub Pregrada 10 8 22
6. Nogometni klub Zagorec Krapina 10 24 19
6. Nogometni klub Zagorec Krapina 10 24 19
7. Nogometni klub Oštrc 10 -17 13
7. Nogometni klub Oštrc 10 -17 13
8. Nogometni klub Tondach 10 -26 9
8. Nogometni klub Tondach 10 -26 9
9. Nogometni klub Sloga Konjščina 10 -34 8
9. Nogometni klub Sloga Konjščina 10 -34 8
10. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 10 -26 7
10. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 10 -26 7
11. Nogometni klub Golubovec 10 -76 0
11. Nogometni klub Golubovec 10 -76 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Zagorec Krapina 14 38 42
1. Nogometni klub Zagorec Krapina 14 38 42
2. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 14 20 31
2. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 14 20 31
3. Nogometni klub Gaj Mače 14 4 24
3. Nogometni klub Gaj Mače 14 4 24
4. Nogometni klub Rudar Mihovljan 14 3 21
4. Nogometni klub Rudar Mihovljan 14 3 21
5. Mladost Z II 14 2 20
5. Mladost (Z) I 14 2 20
6. Nogometni klub Mladost Belec 14 -1 20
6. Nogometni klub Mladost Belec 14 -1 20
7. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 14 -23 14
7. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 14 -23 14
8. Nogometni klub Inkop 14 -43 5
8. Nogometni klub Inkop 14 -43 5
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Zagorec Krapina 15 45 25
1. Nogometni klub Zagorec Krapina 15 45 25
2. Nogometni klub Tondach 15 -18 24
2. Nogometni klub Tondach 15 -18 24
3. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 15 -19 19
3. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 15 -19 19
4. Nogometni klub Oštrc 15 -15 16
4. Nogometni klub Oštrc 15 -15 16
5. Nogometni klub Sloga Konjščina 15 -39 14
5. Nogometni klub Sloga Konjščina 15 -39 14
6. Nogometni klub Golubovec 15 -109 0
6. Nogometni klub Golubovec 15 -109 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 23 76 61
1. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 23 76 61
2. Nogometni klub Klanjec 23 58 49
2. Nogometni klub Klanjec 23 58 49
3. Nogometni klub Mladost Zabok 23 31 44
3. Nogometni klub Mladost Zabok 23 31 44
4. Nogometni klub Pregrada 23 47 43
4. Nogometni klub Pregrada 23 47 43
5. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 23 18 40
5. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 23 18 40
6. Nogometni klub Tondach 23 -32 23
6. Nogometni klub Tondach 23 -32 23
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Mladost Zabok 12 120 36
2. Nogometni klub Pregrada 12 59 30
3. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 11 54 30
4. Nogometni klub Gaj Mače 11 52 25
5. Nogometni klub Tondach 12 4 22
6. Nogometni klub Sloga Konjščina 12 9 19
7. Nogometni klub Oštrc 12 10 18
8. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 12 -11 15
9. Nogometni klub Radoboj 12 -20 15
10. Nogometni klub Lobor 12 -38 7
11. Nogometni klub Omladinac Dubrovčan 12 -65 6
12. Nogometni klub Mladost Belec 12 -89 3
13. Nogometni klub Golubovec 12 -85 1
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 11 21 25
2. Nogometni klub Ivančica Zlatar Bistrica 11 21 24
3. Nogometni klub Oroslavje 11 12 24
4. Nogometni klub Pregrada 11 16 23
5. Nogometni klub Oštrc 11 3 18
6. Nogometni klub Inkop 11 0 18
7. Nogometni klub Mladost Marija Bistrica 11 2 17
8. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 11 10 16
9. Nogometni klub Lobor 11 -14 7
10. Nogometni klub Omladinac Dubrovčan 11 -23 6
11. Nogometni klub Rudar Mihovljan 11 -26 5
12. Nogometni klub Matija Gubec 11 -22 2
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 11 35 27
2. Nogometni klub Zagorec Krapina 11 32 27
3. Nogometni klub Radoboj 11 17 25
4. Nogometni klub Rudar Mihovljan 11 23 22
5. Nogometni klub Mladost Zabok 11 14 22
6. Nogometni klub Klanjec 11 4 19
7. Nogometni klub Oroslavje 11 6 15
8. Nogometni klub Stubica 11 -10 15
9. Nogometni klub Mladost Marija Bistrica 11 -16 12
10. Nogometni klub Matija Gubec 11 -15 10
11. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 11 -20 10
12. Nogometni klub Toplice 11 -30 7
13. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 11 -17 6
14. Nogometni klub Tondach 11 -23 5
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Mladost Zabok 10 57 30
2. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 10 35 27
3. Nogometni klub Pregrada 10 20 21
4. Nogometni klub Tondach 10 16 21
5. Nogometni klub Klanjec 10 0 16
6. Nogometni klub Rudar Mihovljan 10 4 15
7. Nogometni klub Oroslavje 10 -11 12
8. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 10 6 10
9. Nogometni klub Toplice 10 -36 3
10. Nogometni klub Straža 10 -41 3
11. Nogometni klub Omladinac Dubrovčan 10 -50 3
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Pregrada 7 44 21
3. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 7 12 15
2. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 7 6 15
4. Nogometni klub Straža 7 6 10
5. Nogometni klub Tondach 7 9 9
6. Nogometni klub Oroslavje 7 -7 9
7. Nogometni klub Rudar Mihovljan 7 -26 4
8. Nogometni klub Klanjec 7 -44 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 8 28 22
2. Nogometni klub Zagorec Krapina 8 34 21
3. Nogometni klub Pregrada 8 19 18
4. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 8 7 14
5. Nogometni klub Mladost Zabok 8 -14 10
6. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 8 -12 8
7. Nogometni klub Tondach 8 -15 7
8. Nogometni klub Straža 8 -16 3
9. Nogometni klub Klanjec 8 -31 1
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Pregrada 11 68 33
2. Nogometni klub Zagorec Krapina 11 35 28
5. Nogometni klub Tondach 11 32 24
3. Nogometni klub Mladost Zabok 11 28 24
4. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 11 26 24
6. Nogometni klub Radoboj 11 8 16
7. Nogometni klub Oroslavje 11 -6 13
8. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 11 -17 13
9. Nogometni klub Rudar Mihovljan 11 -13 12
10. Nogometni klub Klanjec 11 -37 6
11. Nogometni klub Straža 11 -35 3
12. Nogometni klub Toplice 11 -89 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 10 58 30
2. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 10 80 27
3. Nogometni klub Klanjec 10 37 20
4. Nogometni klub Zagorec Krapina 10 44 19
5. Nogometni klub Mladost Zabok 10 2 13
6. Nogometni klub Pregrada 10 -7 13
7. Nogometni klub Oroslavje 10 -5 10
8. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 10 -29 10
9. Nogometni klub Tondach 10 -46 9
10. Nogometni klub Mladost Marija Bistrica 10 -35 8
11. Nogometni klub Straža 10 -99 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Gaj Mače 2 18 10
2. Nogometni klub Pregrada 2 11 10
3. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 2 5 8
4. Nogometni klub Stubica 2 8 6
5. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 2 -1 6
6. Nogometni klub Sloga Konjščina 2 -7 2
7. Nogometni klub Straža 2 -15 1
8. Nogometni klub Mladost Belec 2 -19 1
# Ime kluba U +/- B
1. Jedinstvo II 0 0 3
2. Nogometni klub Mladost Zabok 0 0 3
3. Nogometni klub Oštrc 0 0 3
4. Nogometni klub Gaj Mače 0 0 2
5. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 0 0 2
6. Pregrada II 0 0 2
7. Nogometni klub Sloga Konjščina 0 0 1
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Klanjec 0 0 4
2. Nogometni klub Mladost Marija Bistrica 0 0 4
3. Nogometni klub Golubovec 0 0 3
4. Nogometni klub Rudar Mihovljan 0 0 3
5. Nogometni klub Matija Gubec 0 0 2
6. Nogometni klub Oroslavje 0 0 2
7. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 0 0 1
JUNIORI A 2020/2021
NK Straža
22.08.2020. 17:30
1 : 3
NK Oroslavje
NK Jedinstvo
22.08.2020. 17:30
0 : 4
NK Zagorec (KR)
NK Klanjec
22.08.2020. 17:30
6 : 0
NK Omladinac
NK Mladost (Z)
22.08.2020. 17:30
4 : 1
NK Tondach
NK Rudar (M)
22.08.2020. 18:30
0 : 5
NK Pregrada
NK Pregrada
25.08.2020. 17:30
4 : 2
NK Straža
NK Tondach
25.08.2020. 17:30
5 : 0
NK Rudar (M)
NK Rudar (DZ)
25.08.2020. 17:30
2 : 1
NK Mladost (Z)
NK Oroslavje
25.08.2020. 17:30
2 : 2
NK Jedinstvo
NK Zagorec (KR)
27.08.2020. 18:00
3 : 2
NK Klanjec
NK Jedinstvo
28.08.2020. 16:30
0 : 0
NK Pregrada
NK Rudar (M)
29.08.2020. 17:30
0 : 13
NK Rudar (DZ)
NK Omladinac
29.08.2020. 17:30
1 : 11
NK Zagorec (KR)
NK Klanjec
29.08.2020. 17:30
0 : 2
NK Oroslavje
NK Straža
30.08.2020. 17:30
1 : 4
NK Tondach
NK Oroslavje
01.09.2020. 17:30
6 : 1
NK Omladinac
NK Mladost (Z)
01.09.2020. 17:30
2 : 1
NK Rudar (M)
NK Rudar (DZ)
01.09.2020. 17:30
3 : 0
NK Straža
NK Tondach
01.09.2020. 17:30
4 : 3
NK Jedinstvo
NK Pregrada
01.09.2020. 17:30
0 : 4
NK Klanjec
NK Straža
04.09.2020. 17:30
0 : 5
NK Mladost (Z)
NK Omladinac
04.09.2020. 17:30
1 : 11
NK Pregrada
NK Zagorec (KR)
04.09.2020. 18:00
5 : 0
NK Oroslavje
NK Klanjec
05.09.2020. 17:30
3 : 2
NK Tondach
NK Jedinstvo
05.09.2020. 17:30
2 : 4
NK Rudar (DZ)
NK Tondach
11.09.2020. 17:30
2 : 2
NK Omladinac
NK Rudar (DZ)
12.09.2020. 17:00
5 : 0
NK Klanjec
NK Mladost (Z)
12.09.2020. 17:00
0 : 1
NK Jedinstvo
NK Pregrada
12.09.2020. 17:00
1 : 1
NK Zagorec (KR)
NK Rudar (M)
12.09.2020. 17:00
3 : 0
NK Straža
NK Oroslavje
19.09.2020. 17:00
0 : 3
NK Pregrada
NK Klanjec
19.09.2020. 17:00
4 : 4
NK Mladost (Z)
NK Zagorec (KR)
19.09.2020. 17:00
-- : --
NK Tondach
NK Omladinac
19.09.2020. 17:00
0 : 7
NK Rudar (DZ)
NK Jedinstvo
19.09.2020. 17:00
3 : 1
NK Rudar (M)
NK Straža
26.09.2020. 16:30
1 : 8
NK Jedinstvo
NK Mladost (Z)
26.09.2020. 16:30
5 : 1
NK Omladinac
NK Tondach
26.09.2020. 16:30
3 : 0
NK Oroslavje
NK Rudar (DZ)
26.09.2020. 16:30
-- : --
NK Zagorec (KR)
NK Rudar (M)
26.09.2020. 16:30
0 : 13
NK Klanjec
NK Klanjec
03.10.2020. 16:30
8 : 0
NK Straža
NK Oroslavje
03.10.2020. 16:30
0 : 1
NK Rudar (DZ)
NK Omladinac
03.10.2020. 16:30
3 : 2
NK Rudar (M)
NK Pregrada
03.10.2020. 16:30
7 : 0
NK Tondach
NK Zagorec (KR)
03.10.2020. 16:30
5 : 0
NK Mladost (Z)
NK Mladost (Z)
10.10.2020. 16:30
2 : 1
NK Oroslavje
NK Rudar (M)
10.10.2020. 16:30
0 : 14
NK Zagorec (KR)
NK Straža
10.10.2020. 16:30
2 : 4
NK Omladinac
NK Jedinstvo
10.10.2020. 16:30
-- : --
NK Klanjec
NK Rudar (DZ)
10.10.2020. 16:30
3 : 0
NK Pregrada
NK Oroslavje
17.10.2020. 16:00
-- : --
NK Rudar (M)
NK Pregrada
17.10.2020. 16:00
-- : --
NK Mladost (Z)
NK Zagorec (KR)
17.10.2020. 16:00
-- : --
NK Straža
NK Tondach
17.10.2020. 16:00
-- : --
NK Rudar (DZ)
NK Omladinac
17.10.2020. 16:00
0 : 4
NK Jedinstvo
NK Omladinac
24.10.2020. 16:00
0 : 7
NK Klanjec
NK Pregrada
24.10.2020. 16:00
7 : 0
NK Rudar (M)
NK Zagorec (KR)
24.10.2020. 16:00
3 : 1
NK Jedinstvo
NK Tondach
24.10.2020. 16:00
2 : 3
NK Mladost (Z)
NK Oroslavje
24.10.2020. 16:00
-- : --
NK Straža
NK Mladost (Z)
07.11.2020. 14:30
0 : 1
NK Rudar (DZ)
NK Rudar (M)
07.11.2020. 14:30
1 : 4
NK Tondach
NK Klanjec
07.11.2020. 14:30
1 : 4
NK Zagorec (KR)
NK Straža
07.11.2020. 14:30
-- : --
NK Pregrada
NK Jedinstvo
07.11.2020. 14:30
1 : 0
NK Oroslavje
NK Tondach
14.11.2020. 14:00
-- : --
NK Straža
NK Zagorec (KR)
14.11.2020. 14:00
-- : --
NK Omladinac
NK Oroslavje
14.11.2020. 14:00
1 : 2
NK Klanjec
NK Pregrada
14.11.2020. 14:00
1 : 0
NK Jedinstvo
NK Rudar (DZ)
14.11.2020. 14:00
-- : --
NK Rudar (M)
NK Rudar (M)
27.03.2021. 15:30
-- : --
NK Mladost (Z)
NK Straža
27.03.2021. 15:30
-- : --
NK Rudar (DZ)
NK Klanjec
03.04.2021. 16:30
-- : --
NK Pregrada
NK Omladinac
03.04.2021. 16:30
-- : --
NK Oroslavje
NK Jedinstvo
01.05.2021. 17:00
3 : 2
NK Tondach
NK Oroslavje
--.--.----
-- : --
NK Zagorec (KR)
NK Tondach
19.03.2021. 18:00
-- : --
NK Klanjec
NK Mladost (Z)
03.04.2021. 16:30
-- : --
NK Straža
NK Rudar (DZ)
08.04.2021. 17:30
-- : --
NK Jedinstvo
NK Pregrada
10.04.2021. 16:30
-- : --
NK Omladinac
NK Zagorec (KR)
--.--.----
-- : --
NK Pregrada
NK Omladinac
27.03.2021. 15:30
-- : --
NK Tondach
NK Jedinstvo
10.04.2021. 16:00
-- : --
NK Mladost (Z)
NK Straža
10.04.2021. 16:30
-- : --
NK Rudar (M)
NK Klanjec
10.04.2021. 16:30
-- : --
NK Rudar (DZ)
NK Tondach
--.--.----
-- : --
NK Zagorec (KR)
NK Pregrada
17.04.2021. 16:30
1 : 0
NK Oroslavje
NK Rudar (DZ)
17.04.2021. 16:30
5 : 0
NK Omladinac
NK Mladost (Z)
17.04.2021. 16:30
1 : 2
NK Klanjec
NK Rudar (M)
17.04.2021. 16:30
0 : 4
NK Jedinstvo
NK Zagorec (KR)
--.--.----
-- : --
NK Rudar (DZ)
NK Oroslavje
14.04.2021. 17:30
-- : --
NK Tondach
NK Jedinstvo
24.04.2021. 17:00
2 : 1
NK Straža
NK Klanjec
24.04.2021. 17:00
1 : 3
NK Rudar (M)
NK Omladinac
24.04.2021. 17:00
0 : 9
NK Mladost (Z)
NK Mladost (Z)
--.--.----
-- : --
NK Zagorec (KR)
NK Tondach
24.04.2021. 17:00
0 : 6
NK Pregrada
NK Rudar (DZ)
24.04.2021. 17:00
6 : 1
NK Oroslavje
NK Rudar (M)
01.05.2021. 17:00
-- : --
NK Omladinac
NK Straža
01.05.2021. 17:00
1 : 6
NK Klanjec
NK Zagorec (KR)
--.--.----
-- : --
NK Rudar (M)
NK Pregrada
01.05.2021. 17:00
1 : 2
NK Rudar (DZ)
NK Oroslavje
01.05.2021. 17:00
2 : 5
NK Mladost (Z)
NK Omladinac
08.05.2021. 17:30
3 : 1
NK Straža
NK Klanjec
08.05.2021. 17:30
4 : 2
NK Jedinstvo
NK Straža
--.--.----
-- : --
NK Zagorec (KR)
NK Jedinstvo
20.03.2021. 15:30
-- : --
NK Omladinac
NK Mladost (Z)
08.05.2021. 17:30
2 : 1
NK Pregrada
NK Rudar (DZ)
08.05.2021. 17:30
4 : 1
NK Tondach
NK Rudar (M)
08.05.2021. 17:30
2 : 1
NK Oroslavje

VIJESTI

NK Jedinstvo - Sv. Križ Začretje