Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Mladost Zabok 7 63 21
2. Nogometni klub Gaj Mače 8 39 19
3. Nogometni klub Pregrada 6 52 18
4. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 6 40 15
5. Nogometni klub Oštrc 6 21 12
6. Nogometni klub Radoboj 7 -3 12
7. Nogometni klub Tondach 6 4 10
8. Nogometni klub Sloga Konjščina 6 -2 7
9. Nogometni klub Omladinac Dubrovčan 8 -41 7
10. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 7 -18 6
11. Nogometni klub Lobor 8 -21 4
12. Nogometni klub Golubovec 8 -68 1
13. Nogometni klub Mladost Belec 7 -66 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Ivančica Zlatar Bistrica 8 22 20
2. Nogometni klub Pregrada 8 17 20
3. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 8 17 18
4. Nogometni klub Oroslavje 8 6 15
5. Nogometni klub Inkop 8 1 15
6. Nogometni klub Mladost Marija Bistrica 8 6 14
7. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 8 9 12
8. Nogometni klub Oštrc 8 -1 11
9. Nogometni klub Lobor 8 -14 3
10. Nogometni klub Matija Gubec 8 -16 2
11. Nogometni klub Omladinac Dubrovčan 8 -21 2
12. Nogometni klub Rudar Mihovljan 8 -26 2
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Zagorec Krapina 8 27 21
2. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 8 23 18
3. Nogometni klub Mladost Zabok 8 10 16
4. Nogometni klub Radoboj 8 8 16
5. Nogometni klub Oroslavje 8 10 14
6. Nogometni klub Rudar Mihovljan 8 17 13
7. Nogometni klub Klanjec 8 2 13
8. Nogometni klub Stubica 8 -6 12
9. Nogometni klub Tondach 8 -15 8
10. Nogometni klub Matija Gubec 7 -7 7
11. Nogometni klub Toplice 8 -22 7
12. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 7 -17 6
13. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 7 -12 3
14. Nogometni klub Mladost Marija Bistrica 7 -18 3
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Mladost Zabok 5 40 15
2. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 5 23 15
3. Nogometni klub Klanjec 7 4 13
4. Nogometni klub Pregrada 5 13 12
5. Nogometni klub Tondach 5 12 12
6. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 6 15 10
7. Nogometni klub Rudar Mihovljan 7 -3 6
8. Nogometni klub Oroslavje 5 -6 6
9. Nogometni klub Toplice 6 -16 4
10. Nogometni klub Straža 7 -39 0
11. Nogometni klub Omladinac Dubrovčan 6 -43 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Pregrada 6 40 18
2. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 7 12 15
3. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 6 3 12
4. Nogometni klub Straža 7 6 10
5. Nogometni klub Tondach 6 13 9
6. Nogometni klub Oroslavje 6 -4 9
7. Nogometni klub Rudar Mihovljan 7 -26 4
8. Nogometni klub Klanjec 7 -44 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 6 17 16
2. Nogometni klub Zagorec Krapina 6 25 15
3. Nogometni klub Pregrada 7 18 15
4. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 6 9 14
5. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 7 -12 7
6. Nogometni klub Mladost Zabok 7 -18 7
7. Nogometni klub Tondach 6 -10 6
8. Nogometni klub Straža 6 -4 3
9. Nogometni klub Klanjec 7 -25 1
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 7 33 18
2. Nogometni klub Pregrada 6 31 18
3. Nogometni klub Mladost Zabok 7 25 18
4. Nogometni klub Tondach 7 22 15
5. Nogometni klub Zagorec Krapina 4 13 12
6. Nogometni klub Radoboj 7 6 9
7. Nogometni klub Oroslavje 6 -4 7
8. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 7 -15 7
9. Nogometni klub Rudar Mihovljan 6 -6 6
10. Nogometni klub Klanjec 7 -17 6
11. Nogometni klub Straža 7 -26 0
12. Nogometni klub Toplice 7 -62 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 8 42 24
2. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 8 61 21
3. Nogometni klub Klanjec 7 34 16
4. Nogometni klub Zagorec Krapina 8 39 15
5. Nogometni klub Mladost Zabok 9 8 13
6. Nogometni klub Pregrada 8 -2 12
7. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 8 -14 10
8. Nogometni klub Oroslavje 8 -15 7
9. Nogometni klub Tondach 8 -46 6
10. Nogometni klub Mladost Marija Bistrica 8 -36 4
11. Nogometni klub Straža 8 -71 0
KADETI NSKZŽ 2021/22
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
29.08.2021. 12:00
2 : 1
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Lobor
29.08.2021. 12:00
3 : 0
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Sloga Konjščina
29.08.2021. 12:00
0 : 1
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Tondach
29.08.2021. 12:00
3 : 0
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Golubovec
29.08.2021. 12:00
0 : 12
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Mladost Zabok
29.08.2021. 13:00
21 : 0
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Pregrada
05.09.2021. 12:00
3 : 0
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
05.09.2021. 12:00
3 : 1
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Oštrc
05.09.2021. 12:00
9 : 0
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Gaj Mače
05.09.2021. 12:00
1 : 3
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Radoboj
05.09.2021. 12:00
3 : 2
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
05.09.2021. 12:00
0 : 2
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Lobor
12.09.2021. 12:00
1 : 4
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Mladost Belec
12.09.2021. 12:00
2 : 5
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
12.09.2021. 12:00
2 : 5
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Golubovec
12.09.2021. 12:00
3 : 3
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Tondach
12.09.2021. 12:00
1 : 1
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Mladost Zabok
12.09.2021. 14:00
7 : 0
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Gaj Mače
19.09.2021. 12:00
11 : 0
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Oštrc
19.09.2021. 12:00
6 : 0
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Pregrada
19.09.2021. 12:00
20 : 0
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
19.09.2021. 12:00
0 : 6
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Sloga Konjščina
05.10.2021. 17:00
0 : 7
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
14.10.2021. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Mladost Belec
26.09.2021. 10:30
4 : 11
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Golubovec
26.09.2021. 12:00
0 : 14
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Lobor
26.09.2021. 12:00
0 : 1
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Tondach
26.09.2021. 12:00
1 : 2
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Radoboj
26.09.2021. 12:00
0 : 5
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
26.09.2021. 12:00
3 : 4
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Oštrc
03.10.2021. 12:00
1 : 2
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
03.10.2021. 12:00
8 : 1
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Sloga Konjščina
03.10.2021. 12:00
7 : 0
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Mladost Zabok
03.10.2021. 12:00
8 : 0
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
03.10.2021. 12:00
5 : 4
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Gaj Mače
03.10.2021. 14:00
9 : 2
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Pregrada
10.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Radoboj
10.10.2021. 12:00
6 : 1
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Golubovec
10.10.2021. 12:00
0 : 7
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Mladost Belec
10.10.2021. 12:00
0 : 14
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Lobor
10.10.2021. 12:00
1 : 7
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
10.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Mladost Zabok
17.10.2021. 12:00
13 : 2
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Gaj Mače
17.10.2021. 12:00
7 : 0
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
17.10.2021. 12:00
0 : 9
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Tondach
17.10.2021. 12:00
8 : 0
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Sloga Konjščina
17.10.2021. 12:00
2 : 2
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
17.10.2021. 12:00
18 : 0
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Mladost Belec
24.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
24.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Pregrada
24.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Radoboj
24.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Oštrc
24.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Lobor
24.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Sloga Konjščina
31.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Mladost Zabok
31.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Gaj Mače
31.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Tondach
31.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
31.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Golubovec
31.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
07.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Radoboj
07.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Pregrada
07.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Mladost Belec
07.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Oštrc
07.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Lobor
07.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Tondach
14.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
14.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
14.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Golubovec
14.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Mladost Zabok
14.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Sloga Konjščina
14.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
21.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Radoboj
21.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Mladost Belec
21.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Oštrc
21.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Gaj Mače
21.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Pregrada
21.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Gaj Mače
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Oštrc
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Radoboj
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Pregrada
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Mladost Belec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Lobor
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Sloga Konjščina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Golubovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Mladost Zabok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Tondach
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Radoboj
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Pregrada
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Gaj Mače
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Oštrc
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Mladost Zabok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Lobor
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Mladost Belec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Golubovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Tondach
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Pregrada
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Oštrc
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Gaj Mače
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Sloga Konjščina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Lobor
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Radoboj
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Golubovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Tondach
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Mladost Belec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Mladost Zabok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Oštrc
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Gaj Mače
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Sloga Konjščina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Mladost Belec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Pregrada
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Golubovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Lobor
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Radoboj
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Mladost Zabok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Gaj Mače
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Sloga Konjščina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Tondach
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Mladost Belec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Radoboj
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Oštrc
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Lobor
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Pregrada
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Mladost Zabok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Golubovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Sloga Konjščina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Gaj Mače
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Tondach
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Radoboj
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Mladost Belec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Pregrada
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Lobor
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Oštrc
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Golubovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Sloga Konjščina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Mladost Zabok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Tondach
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec

VIJESTI

NK Jedinstvo - Sv. Križ Začretje